Rabat dla stałych klientów

Dla zarejestrowanych klientów rabat -3%

Przed złożeniem zamówienia załóż konto i odbierz rabat

Pytania i odpowiedzi

1. Jak zaczęła się przygoda z profesjonalnymi środkami czystości?

Jako firma w 2003r. rozpoczęliśmy działalność od robót ziemnych(układanie kostki, niwelacje terenu itp.).Po wielu latach działalności zaczęli dzwonić do nas klienci z pytaniami co mogą zrobić żeby kostka odzyskała swój pierwotny wygląd. Sugerowaliśmy mycie i użycie impregnatów, nie podejmowaliśmy się takich prac. Z biegiem czasu było coraz więcej takich telefonów co skłoniło nas do podjęcia działania szybka nauka następnie przetestowanie paru środków(z czego TENZI okazał się najlepszy do mycia kostki jaki do mycia elewacji i dachów TENZI MOSS) i byliśmy gotowi do pracy. Efekty pracy była satysfakcjonujące z brudnej, zazielenionej kostki uzyskiwaliśmy czystą nawierzchnie tak jak po sprzątaniu w domu. Sam proces przemiany brudnej kostki w czystą tak nas wciągną że postanowiliśmy pójść krok dalej i zająć się sprzedażą środków czystości. Zamówiliśmy parę profesjonalnych produktów które zestawiliśmy w konfrontacji z domowymi środkami czystości. Chemia profesjonalna wypadła nieporównywalnie lepiej niż środki konsumenckie. Zaczęliśmy wdrażać się w branże czystości co doprowadziło nas do założenia sklepu i strony internetowej.Dziś wiemy już wszystko o środkach czystości, zostaliśmy specjalistami w branży i oferujemy nie tylko sprzedaż ale również swoją wiedzę i doświadczenie. 

2. Jaka jest skuteczność sprzedawanych przez nas środków?

Często klienci nie wierzą nam w skuteczność, śmieją się jak mówimy że do umycia 1m2 okna potrzeba 1ml płynu albo do umycia podłogi należy użyć 25ml płynu na 10 L wody. Mimo wszystko kupują żeby przetestować. Mija parę dni i przychodzą dokupić pozostałe produkty potrzebne do utrzymania czystości. Zachwalając sprzedawane przez nas środki. Zdarza się jednak że jakiś produkt nie da rady na taką sytuacje jesteśmy przygotowani proponując innego producenta lub rozwiązanie niestandardowe (rozwiązanie które najpierw doczyści powierzchnie by następnie można było ją pielęgnować np. okap nad kuchenką)

 

3. Koszty sprzątania 

Wielu klientów odstrasza wyższa cena profesjonalnych środków czystości. NIE NALEŻY ZWRACAĆ NA NIĄ UWAGI! Ważniejsza jest cena pojedynczego mycia która w niektórych przypadkach jest nawet 4 krotnie niższa.

Dla przykładu umycie okna płynem TENZI TOP GLASS 1L przy cenie 16,51 zł którego wydajność to 1ml/1m2 okna to koszt 0,016 zł. Taka niewielka ilość płynu umyje okno i przyniesie oszczędności. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl