Rabat dla stałych klientów

Dla zarejestrowanych klientów rabat -3%

Przed złożeniem zamówienia załóż konto i odbierz rabat

O firmie

Z.P.H.U. " Kostka" Zakład Ogólnobudowlany Brukarski Krzysztof Maćkowiak

Jesteśmy firmą działającą w branży robót drogowych od 2003r. Przez te lata osiągnęliśmy wysoki poziom co przekłada się na zadowolenie naszych klientów oraz firm współpracujących z nami. W roku 2021 rozszerzyliśmy działalność o zaopatrywanie firm i sprzedaż detaliczną środków czystości, środków higienicznych, artykułów biurowych i chemię domową oraz przemysłową. Teraz chcemy stawiać czoła nowemu wyzwaniu jakim jest sprzedaż środków czystości. Wybraliśmy dla was najlepszych producentów aby zakupiony produkt spełniał wasze oczekiwania.

Dlaczego warto nam zaufać?

Od 2003r układamy kostkę brukową, świadczymy usługi ciężkim sprzętem oraz minikoparką. Do naszych nowych usług doszło czyszczenie kostki i jej impregnacja oraz mycie elewacji, możemy sprawić że położona przez nas kostka odzyska swój dawny urok oraz właściwości.

Przez ostatnie lata uczyliśmy się technik utrzymania porządku i higieny, co pozwoliło nam w 2021r otworzyć nową gałąź w naszej firmie. Poznawaliśmy produkt, ich właściwości oraz zastosowanie. Wybierając nas otrzymacie rzetelność i satysfakcje jaką da wam czystość w waszym otoczeniu. Dostosujemy się do was pokażemy nowe rozwiązania i produkty które przyspieszą prace. Współpraca z nami owocuje w zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Rozwijamy się dla was. 

Zaopatrzenie 

Jesteśmy w stanie zaopatrzać was w artykuły potrzebne do prowadzeni działalności oraz zadbać o czystość waszej kostki i elewacji. Skontaktuj się z nami w sprawie zaopatrzeni lub usług a my dołożymy wszelkich starań aby nasza współpraca trwała przez lata. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl